1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Jak zrobic kopie statku wytlumaczenie w jezyku polskim

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 12 • Strona 1 z 1

Jak zrobic kopie statku wytlumaczenie w jezyku polskim

Postprzez Chris » 19.07.05, 01:42

Jesli ktos zwas jest zainteresowany np jak zrobic kopje statku ktory moze potem byc modyfikowany na inne okrety, statki, typy, klasy. Napisalem na www.subsim.com forum instrucje w angileskim bo mnie denerwowalo jak chyba rosyjski gosciu on nazwie sergbuto trzymal to tylko dla siebie nie dzielac sie z innymi. Wiem ze wile innych chcialo by tez pewnie zrobic nowe klasy okretow, statkow, nowe typy samolotow itp. Tlumaczenie jest uzywajac hex editora. Ja zrobilem sobie pare tools ktore mi pomagaja w tym ale w hex editor tez mozna to robic tylko jest dluzej.

Juz w krotce bedzie przetlumaczony na polski.

Chris aka Orzel
Chris
Leutnant zur See
 
Tonaż: 131.000 BRT

Dołączył(a): 06.07.05, 04:48
Lokalizacja: Chicago

Postprzez Grom » 19.07.05, 06:45

Sergbuto jest Szwedem. Chris czy pisząc hex editor masz na myśli program do modeli 3D ? Mowa o Tirpitzu :) ? Fajnie by było gdyby zapełnić istniejące luki odpowiednimi klasami okrętów, samych niszczycieli będzie kilkadziesiąt różnych typów. O ja. Teraz wyjeżdżam do Polski, a po powrocie mam przeprowadzkę. Po tym sam się zajmę uhistorycznieniem Silent Hunter III i mam w nosie Ubisoft. Jakbym wiedział jeszcze jak ten głupi sonar aktywny usunąć byłoby jak się patrzy.
EHHH tak dosiąść taki Hunt albo jakiś inny uzbrojony trawler i pogonic u-bootom kota to by dopiero było :D
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK

Postprzez Chris » 19.07.05, 06:59

Wiesz hex editor to jest to taki tool ktory potrafi edytowac jaki kolwiek plik w postaci binary data.

Ok wpisz wyszukiwarce np hexeditor i zobaczysz co to jest to niejest 3D editor ale wiesz jesli nic sie nie pojawi jesli chodzi o tools do SH3 to ja zrobie dat, sim, zon, val i dsd editor. Niewime czy bedzie mi sie chcialo bawic z plugins do 3d max lub maya ale zobaczymy. Narazie zrobilem dla sibie takich pare malych tools ktore mi pomagaja clonwac statki, okrety itp i je modyfikowac w pewnym limitowany stopniu. To jest narazie ale mam malo czasu jestem zonaty mam rodzine i nie te czasy niestety zona zawsze jak sep stoi i ptrazt ze znow sie bawie :oops:

Ale niemart sie ja lubie SH3 i bedziemy powoli cos robic napewno dlacza inni polacy lub nie polacy i bedziemy robic te rzeczy.

Ja tez moge dla was zrobic Tripitz i inne staki bazujac na instniejacych modelach.

Chris,
Chris
Leutnant zur See
 
Tonaż: 131.000 BRT

Dołączył(a): 06.07.05, 04:48
Lokalizacja: Chicago

Postprzez Myszkin » 19.07.05, 09:03

Chris napisał(a):
To jest narazie ale mam malo czasu jestem zonaty mam rodzine i nie te czasy niestety zona zawsze jak sep stoi i ptrazt ze znow sie bawie :oops:

Chris,


Jak te kobiety nieczego nie rozumieją :roll: ...
Myszkin
Kapitän zur See
 
Tonaż: 960.000 BRT

Dołączył(a): 24.05.05, 15:57
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski/Warszawa

Postprzez RoZy » 19.07.05, 09:44

Chris napisał(a):
To jest narazie ale mam malo czasu jestem zonaty mam rodzine i nie te czasy niestety zona zawsze jak sep stoi i ptrazt ze znow sie bawie :oops:

Nie Ty jeden tak masz :) Poza tym jak tylko patrzy to nie jest źle jak zacznie zrzędzić to zaczynają sie problemy:)
RoZy
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 34.000 BRT

Dołączył(a): 19.07.05, 08:23

Postprzez Grom » 19.07.05, 19:21

Nie Ty jeden tak masz Poza tym jak tylko patrzy to nie jest źle jak zacznie zrzędzić to zaczynają sie problemy:)

Skad ja to znam :(
Grom
Fregattenkapitän
 
Tonaż: 701.000 BRT

Dołączył(a): 16.03.04, 11:22
Lokalizacja: Reading UK

Postprzez strazNICK » 20.07.05, 09:42

Skąd ja to znam.......podobno w nocy(czytaj nad ranem) jak się położyłem do łóżeczka po bardzo wyczerpującym rejsie krzyczałem przez sen Firing tube 1!!Moja żonka na to mówi:szkoda że mojego imienia w śnie nie wypowiadasz.
strazNICK
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 11.000 BRT

Dołączył(a): 15.06.05, 23:09
Lokalizacja: Łódź

Postprzez adolf smith » 21.09.05, 21:25

to jest raczej gra dla dzieci moje 7letnie dziecko niezle na tym zapie... tylko czasami sie wkurza ze mu sie nieudaje grac z recznym wprowadzaniem danych... a dorosli pewnie sa leprzi ale za to niemaja czasu, czasami jest nawet problem zeby o 1 a.m. zagonic go do lozka bo akurat plynie konwoj... dobrze ze mamy 3 kompy dla kazdego czlonka rodziny
adolf smith
Fähnrich zur See
 
Tonaż: 25.000 BRT

Dołączył(a): 21.09.05, 20:45

Postprzez Myszkin » 22.09.05, 09:23

adolf smith napisał(a):to jest raczej gra dla dzieci moje 7letnie dziecko niezle na tym zapie... tylko czasami sie wkurza ze mu sie nieudaje grac z recznym wprowadzaniem danych... a dorosli pewnie sa leprzi ale za to niemaja czasu, czasami jest nawet problem zeby o 1 a.m. zagonic go do lozka bo akurat plynie konwoj... dobrze ze mamy 3 kompy dla kazdego czlonka rodziny


Po lekturze Twojego posta mam wrażenie, że <wycięto>
Myszkin
Kapitän zur See
 
Tonaż: 960.000 BRT

Dołączył(a): 24.05.05, 15:57
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski/Warszawa

Postprzez Jatzoo » 22.09.05, 10:55

Myszkin -> na pewno mogłeś powyższego posta napisać delikatniej - wyciąłem co nieco z niego.... Lepiej sobie odpuścić, niż doprowadzić do kolejnej kłótni na Forum....
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03

Postprzez Myszkin » 22.09.05, 10:58

Ja tylko chciałem sprawić Koledze komplement, odmładniając go trochę (to przynajmniej działa na kobiety), w końcu 7 lat to piękny wiek...
Myszkin
Kapitän zur See
 
Tonaż: 960.000 BRT

Dołączył(a): 24.05.05, 15:57
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski/Warszawa

Postprzez Jatzoo » 22.09.05, 12:04

Nie mydlić mi tu oczu :-)
Jatzoo
Grossadmiral
Grossadmiral
Global Mod
 
Tonaż: 2.353.000 BRT

Dołączył(a): 22.08.02, 15:03


Posty: 12 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości