1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Radar i inne zabawki

Moderatorzy: Jatzoo, dragonfly

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Radar i inne zabawki

Postprzez dragonfly » 08.09.05, 13:25

Witam!
Chciałem założyć ten temat, bo szczerze móiąc nie znam się na tych wszystkich cackach wprowadzanych od 1942 r. Obecnie gram karierę okrętem klasy VIIC, jest lato 1942 r. i po uzyskaniu odpowiedniej renomy zamontowałem sobie radar FuMO-29. W opisie radaru jest napisane:

It used a fixed array arround the front of the bridge. This gave coverage of about +/- 10 degrees each side of the bows, which could be increased by altering course of even by turning the U-boat in a complete circle


Czyli jak rozumiem radar tego typu obserwuje tylko obszar dziobowy w wychyleniach 10 stopniowych na lewo i na prawo. W takim razie dlaczego w panelu radaru mogę "kręcić wajchą" o 360 stopni? :shock: Czy to jakiś bug? Nic z tego nie rozumiem. Poza tym podczas patrolu dostałem komuniat "Radar contact 0 degrees". Wlazłem do pomieszczenia radiomana, ustawiłem wyszukiwanie na 0 stopni, a radar nic nie pokazał (zielone światełko nie zmienilo kształtu ;) ) :x Błędy, czy nie umiem tego dziadostwa obsługiwać?
dragonfly
Kapitän zur See
Kapitän zur See
Moderator Team
 
Tonaż: 800.000 BRT

Dołączył(a): 22.09.03, 12:42
Lokalizacja: Żagań

Posty: 1 • Strona 1 z 1

Powrót do SH III



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości